Головна » 2017 » Грудень » 06

У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрили виставку художниці з Прикарпаття Марічки Пазинюк «З Україною в серці!».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя масової депортації волинян в 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині, розпочала роботу

5 грудня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, яка прийняла рішення визнати переможцем конкурсного добору Анатолія Михайловича Силюка.

В І Т А Є М О !

У Луцьку можуть відкрити музей залізниці. Ініціативні краєзнавці вважають, що для цього найкраще підійде приміщення колишнього вокзалу, що на вулиці Стрілецькій.