Головна » 2017 » Грудень » 01

1 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась творча зустріч з Горохівським народним ансамблем «Надія» Горохівського територіального центру УТОС, вихованцями Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти» та презентація виставки робіт людей з інвалідністю «А я іду крізь біль до світла…».

У культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського, 30-го листопада відбулася друга Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії», присвячена 1025-й річниці заснування єпископської кафедри у місті.

4 грудня о 15.00 год. в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Микола Коц: український дисидент, правозахисник, політв’язень» (до 87-річчя від дня народження та до Міжнародного Дня захисту прав людини).