Головна » 2017 » Грудень » 29

Наступного тижня, 3 січня о 12 годині у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться відкриття виставки „Ялинкові прикраси. Традиція та сучасність”. На цій виставці представлені роботи трьох майстринь: Валентини Якимович з Турійська, Мирослави Кліщук з Луцька та Анни Дикун із Вишкова Закарпатської області.

У Любомльському краєзнавчому музеї місцева художниця Ліна Оніщук проводить дебютний показ своїх картин для земляків.

Оригінальна виставка з історії медицини в селі Затурці гостинно розчинила свої двері відвідувачам напередодні нового 2018 року в одній із залів Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського.

Фонди Володимир-Волинського історичного музею поповнилися новим науковим виданням – книгою «Шляхами штетлів. Мандрівки забутим континентом». Цей туристичний путівник розповідає про спадщину єврейської культури у 62 прикордонних містах і містечках Польщі, України та Білорусі.