Головна » 2017 » Грудень » 11

В рамках відзначення 75-річчя створення УПА у Ківерцівському краєзнавчому музеї відбулася зустріч вчителів української мови, шанувальників поезії з автором патріотично-поетичного доробку «Барвінок у снігу», заслуженим учителем України Олесею Ковальчук.

У Камені-Каширському відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя депортації волинян у 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині.

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір співаної поезії Н. Ф. Корнійчук і М. В. Гапонюка.

Нещодавно у Торчинському історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбулася цікава зустріч з волонтерами, організована спільно з працівниками Бібліотеки-філії для дорослих смт. Торчин і місцевим осередком «Союзу українок».