Головна » 2017 » December » 11 » Вечір співаної поезії у музеї (ФОТО, ВІДЕО)
Вечір співаної поезії у музеї (ФОТО, ВІДЕО)

10 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір співаної поезії Н. Ф. Корнійчук і М. В. Гапонюка.

Н. Ф. Корнійчук – незалежна письменниця, поетеса, літературознавиця, громадська діячка, член Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

М. В. Гапонюк – музикант-виконавець, композитор, вчитель музичного мистецтва у Прилуцькій ЗОШ I-III ст.

В музейному заході взяли участь: ансамбль «Сузір'я» (с. Тростянець), капела вчителів Прилуцької ЗОШ I-III ст., Любов Мілевич, волинська поетеса, співачка, композитор, Сергій Цюриць, член Національної спілки письменників України, журналіст, краєзнавець, етнограф, Геннадій Бондаренко, кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Під час проведення вечора відбулася презентація трьох останніх видань Н. Ф. Корнійчук. В залі була представлена книжкова виставка видань авторки.

Фото Л. Максимова

Відео ПАТ НСТУ ВРД:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 547 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1