Головна » 2017 » Грудень » 15

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Діяльність ОУН і УПА на території Ківерцівщини», приурочений до 75-ї річниці створення Української повстанської армії та проголошеного Волинською обласною радою Року Української Повстанської Армії.

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт родини Гаврилюків.

20 грудня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги кандидата історичних наук, провідного наукового співробітника відділу новітньої історії Богдана Зека «Луцьк у роки нацистської окупації (1941–1944): монографія / Богдан Миколайович Зек. – Луцьк: Вежа-Друк, 2017. – 421 с.».

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму депутати розглянули проект рішення "Про призначення Силюка А.М. на посаду директора Волинського краєзнавчого музею". Комісія рекомендувала сесії підтримати цей проект рішення, - повідомила прес-служба Волинської обласної ради.