Головна » 2017 » December » 15 » Директором краєзнавчого музею рекомендовано призначити Анатолія Силюка
Директором краєзнавчого музею рекомендовано призначити Анатолія Силюка

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму депутати розглянули проект рішення Про призначення Силюка А.М. на посаду директора Волинського краєзнавчого музею. Комісія рекомендувала сесії підтримати цей проект рішення.

Попередньо відбувався конкурс претендентів на цю посаду, в результатів якого на профільну комісію було внесено пропозицію заключити контракт з паном Силюком на 5 років.

"Анатолій Силюк – достойний керівник, тому й отримав кредит довіри", – зауважив голова комісії Петро Савчук.

Свою підтримку висловили й інші депутати, а також член конкурсної комісії, начальник відділу з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери виконавчого апарату ради Галина Карнаухова та начальник управління культури ОДА Валерій Дмитрук.

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 593 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.4/7