Головна » 2017 » Грудень » 18

Напередодні дня Святого Миколая співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею розпочали проведення екологічних годин «Ой, ялинко зелененька», присвячених всеукраїнській природоохоронній операції – запобіганню незаконним рубкам новорічних ялинок.

Другий рік поспіль гостями Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського в день Святого Миколая стали діти учасників АТО та мобілізованих. У цьому році для них показали новорічну виставу про Івасика Телесика

У Музеї волинської ікони відкрилася виставка «Сакральний живопис Володимира Жупанюка», яка презентує роботи автора з власної колекції, колекції Митрополита Луцького і Волинського УПЦ КП Михаїла та збірки Волинського краєзнавчого музею.

У Нововолинському міському історичному музеї вшанували ліквідаторів-чорнобильців.