Головна » 2017 » December » 1 » Творча зустріч в обласному музеї
Творча зустріч в обласному музеї

1 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась творча зустріч з Горохівським народним ансамблем «Надія» Горохівського територіального центру УТОС (керівник О. Навроцький), вихованцями Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти» (керівник Дарина Підлобняк) та презентація виставки робіт людей з інвалідністю «А я іду крізь біль до світла…».

Провідний науковий співробітник музею Гриб Л. В. представила роботи людей з інвалідністю: Валентини Михальської (лауреата обласної мистецької премії імені Й.Кондзелевича (1994 р.), нагородженої Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня), Віктора Швеця (члена Спілки художників України), Валентини Протопоп (майстрині народного мистецтва), сестер Галини та Світлани Махонюк (майстринь народного мистецтва, членкинь Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України) та Анатолія Махонюка (члена Національної спілки письменників України), Василя Слапчука (лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України), Людмили Лежанської (членкині Національної спілки письменників України), Зінаїди Царук (народної майстрині) та вихованців Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Всім присутнім в залі отримали подарунки від ВФ «Місія допомоги» (голова Візнюк В.С.).

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 532 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/6