Головна » 2017 » December » 6 » У Камені-Каширському розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція
У Камені-Каширському розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя масової депортації волинян в 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині, розпочала роботу, – повідомляє РайонКамінь.

Серед її організаторів –Хитрик Валерій, керуючий справами Камінь-Каширської районної ради, Дмитрук Валерій, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації; Бондаренко Геннадій, кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України; Олешко Петро, кандидат педагогічних наук, доцент, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; Пась Наталія, директор Камінь-Каширського краєзнавчого музею; Сидорук Євгенія, начальник відділу культури Камінь-Каширської райдержадміністрації; Силюк Анатолій, директор Волинського краєзнавчого музею.

Уже пройшла реєстрація учасників конференції та відбулося урочисте відкриття. Гостей привітали працівники культури та аматори сцени Камінь-Каширщини, керівники району Дунайчук Валерій та Сус Віктор.

Почалося пленарне засідання. А прибуло на конференцію чимало науковців.

Серед дослідників минувшини, які завітали сьогодні на Камінь-Каширщину, окрім перерахованих вище, Кондратович Олександара, Почесний краєзнавець України, етнограф, фольклорист, Дмитренко Алла, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Макарук Олена, пенсіонерка,с. Стобихва Камінь-Каширського району; Чибирак Світлана, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею; Атаманенко Віктор, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Також Дем’янюк Олександр, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; Ус Сергій, краєзнавець, м. Камінь-Каширський – с. Стобихва Камінь-Каширського району; Гулько Геннадій, краєзнавець, м. Луцьк; Єгорова-Сасовська Валентина, громадський діяч Волині, м. Луцьк; Михалевич Микола, директор Кортеліського історичного музею; Євчук Галина, вчителька-пенсіонерка, краєзнавець, с. Видерта Камінь-Каширського району; Мельник Наталія, вчитель історії НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2, м. Камінь-Каширський; Войчик Людмила, вчитель історії НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2, м. Камінь-Каширський; Маковецький Володимир, сільський голова, с. Хотешів Камінь-Каширського району; Пушкар Наталія, головний хранитель Волинського краєзнавчого музею; Люпа Валентин, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України, м. Луцьк; Грабинська Любов, методист Центр туризму, спорту та екскурсій Управління науки і освіти Волинської облдержадміністрації та ін.

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 689 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1