Головна » 2017 » December » 6 » Рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею визначено А.М.Силюка

5 грудня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Законів України «Про культуру», Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного, комунального закладу культури, що належить до сфери управління, оперативного управління Управління культури облдержадміністрації, затвердженого наказом управління культури облдержадміністрації від 20 квітня 2017 року № 46, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 27 квітня 2017 року за № 51/1572, за результатами відкритого голосування прийняла рішення:

визнати Силюка Анатолія Михайловича переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Джерело: управління культури Волинської облдержадміністрації

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 561 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9