Головна » 2017 » December » 20 » Обереги єднання – українським військовим
Обереги єднання – українським військовим

До новорічно-різдвяних свят у Торчинському історичному музеї імені Г. О. Гуртового виготовляли обереги-ангелочки, які через волонтерів Василя Пристайчука та Віталія Лісецького уже передали нашим військовослужбовцям у прифронтову зону Донбасу.

Ці вироби – праця дитячих рук, адже на тематичному заході побували учні сьомих і десятого класів Торчинської загальноосвітньої школи імені С. Гнатюка, які прийшли з вчителем Валентиною Добош. А працювали вони під керівництвом майстрині Ольги Куляши, яка розповідала про магічну дію таких оберегів і продемонструвала свої вироби, зроблені з різних матеріалів.

Діти молодці – всі старанно виготовляли ангелочки, вкладаючи у них добрі думки й побажання українським воякам на Сході України.

Джерело: Торчинський історичний музей імені Г. О. Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 628 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.7/3