Головна » 2017 » December » 5 » Депутатів Луцькради запросили на квест до музею
Депутатів Луцькради запросили на квест до музею

Скористатися екскурсією-квестом для дорослих запропонувала депутатам Луцької міськради завідувач Музею волинської ікони, яка отримала подяку міського голови. Про це йшлося під час оперативної наради в виконувача повноважень Луцького міського голови 5 грудня, – повідомляють «Волинські Новини».

Подяку міського голови вручили завідувачу Музею волинської ікони Тетяні Єлісєєвій.

Вона подякувала керівництву департаменту культури міськради та всьому депутатському корпусу за підтримку відзначення ювілею Йова Кондзелевича. Директор музею відзначила, що музей – єдиний в Україні, який провів наукову конференцію, присвячену його творчості та представив дві програми, зокрема, «Йов Кондзелевич в контексті європейської культури». Активно впроваджують інтерактивні екскурсії для дітей та юнацтва, розробили квест-екскурсію для дорослих. Директор музею запросила депутатів міськради «походити залами музею та трохи пограти».

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 564 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1