Головна » 2017 » December » 5 » Обласний музей запрошує на вечір співаної поезії
Обласний музей запрошує на вечір співаної поезії

10 грудня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір співаної поезії Н. Ф. Корнійчук і М. В. Гапонюка.

Н. Ф. Корнійчук – незалежна письменниця, поетеса, літературознавиця, громадська діячка, членкиня Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

М. В. Гапонюк – музикант-виконавець, композитор, вчитель музичного мистецтва у Прилуцькій ЗОШ I-III ст.

В музейному заході приймуть участь: ансамбль «Сузір'я» (с. Тростянець), капела вчителів Прилуцької ЗОШ I-III ст., Любов Мілевич, волинська поетеса, співачка, композитор, Сергій Цюриць, член Національної спілки письменників України, журналіст, краєзнавець, етнограф.

Під час проведення вечора відбудеться презентація трьох останніх видань Н. Ф. Корнійчук. В залі буде представлена книжкова виставка видань авторки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 459 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2