Головна » 2015 » May » 18 » Запрошують на ХІ наукову конференцію „Любартівські читання”
Запрошують на ХІ наукову конференцію „Любартівські читання”

22 травня в Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбудеться наукова конференція „Любартівські читання”, присвячена 930-й річниці першої писемної згадки про м. Луцьк та 30-й річниці створення Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку.

У конференції приймуть участь науковці з Києва, Мінська, Львова, Кам`янця-Подільського, Рівного, Острога та Луцька. Тематикою конференції є наукові дослідження міста Луцька та  Великої Волині у галузі історії, археології, архітектури, міжконфесійних та суспільних відносин, а також повсякденного життя. До початку роботи видано збірник наукових праць конференції.

Початок роботи конференції 22 травня 2015 року о 10.00

Джерело: Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1055 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1