Головна » 2016 » February » 23 » Волинський музей підготував для українських воїнів зброю Лесі Українки
Волинський музей підготував для українських воїнів зброю Лесі Українки

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки науковці Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, підготували та видали книгу Леся Українка. Слово, моя ти єдиная зброє... / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар, А. Силюк. – Луцьк, 2016. – 292 с., іл.

До книжки вибраних творів увійшли поезії Лесі Українки та її драма „Бояриня”, в яких найвиразніше звучить любов до України та до волелюбного українського народу, тривога та всеперемагаюча віра в його перемогу в багаторічній боротьбі за свободу.

Книгу адресовано українським воїнам, які відстоюють незалежну Україну.

Видання здійснено за фінансової підтримки Благодійного Фонду „Волинь – 2014”.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 688 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4