Головна » 2015 » May » 18 » Вітання з Міжнародним днем музеїв
Вітання з Міжнародним днем музеїв

Шановні працівники музеїв Волині!

Вітаю  всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Волині, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Музеї є безцінним джерелом пізнання, тисячолітньою скарбницею народної пам’яті, носіями культурних надбань народу. Народ, який не забуває про свої витоки, про хресну дорогу крізь буремні тисячоліття у сьогодення, –  незнищенний, спроможний забезпечити собі гідне майбутнє.

Миру і щастя Вам, творчої енергії, нових цікавих проектів та успіхів!

Начальник управління

культури облдержадміністрації                                          В.Дмитрук

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 887 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3