Головна » 2016 » February » 23 » Урок-реквієм, присвячений героям Небесної сотні (ФОТО, ВІДЕО)
Урок-реквієм, присвячений героям Небесної сотні (ФОТО, ВІДЕО)

У Нововолинському міському історичному музеї пройшов урок-реквієм для учнів 9-тих класів ЗОШ №2, приурочений пам‘яті Героїв Небесної сотні та 2-й річниці Революції Гідності.

Тетяна Марценюк, ведуча заходу, розповіла старшокласникам про ті героїчні події, що відбувалися на Україні два роки тому, про Героїв, які ціною власного життя виборювали краще майбутнє своєї країни, повстали проти режиму Януковича й довели цілому світу, що наша нація гідна кращого майбутнього. Серед загиблих на Майдані був нововолинець Сергій Байдовський, намальований портрет якого тепер зберігається у міському музеї.

20 лютого – трагедія українського народу, увійшло в новітню історію, як день наймасовіших розстрілів на столичному Євромайдані. Вшанування пам‘яті Героїв Небесної сотні відбувалася у багатьох містах й Нововолинськ не став винятком.

Людмила ТРУБНІКОВА

Джерело: Нововолинська міська газета "Наше місто"

Відео СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 789 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0