Головна » 2016 » February » 26 » У Нововолинському музеї вшанували Лесю Українку
У Нововолинському музеї вшанували Лесю Українку

У Нововолинському міському історичному музеї з нагоди 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки представили літературну виставку, яка складалася зі статей про поетесу та фотографій видатної діячки і її родини. Ці матеріали роками збирали працівники музею. В цей день згадують про її творчість, доробок та неоціненний внесок в історію національної культури.

На тематичний захід запросили учнів 9-го класу, ЗОШ № 4. Працівникам музею хотіли показати таку поетесу, про яку учні ще нічого не знають, розповісти маловідомі факти з її життя. Українська письменниця, громадська діячка, чию творчість неможливо оцінити належним чином, бо настільки багатогранним є її талант. Цього генія визнав світ, а ми, волиняни, мусимо пишатися нашою знаменитою землячкою. Леся Українка безмежно любила свій Волинський край, що неодноразово демонструвала у своїх творах, в яких можна повчитися патріотизму, тому що вона навіть з-за кордону линула думкою до рідного краю. Діти також взяли участь у тематичному вечорі, декламували твори поетеси.

Школярі із задоволенням долучилися до літературного заходу, де кожен для себе обов’язково дізнався щось нове.

Джерело: Нововолинськ. Новини Нововолинська

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 783 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0