Головна » 2016 » February » 16 » У музеї Зима вже зустрілася з Весною
У музеї Зима вже зустрілася з Весною

15 лютого у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулося еколого-етнографічне свято «Проводи Зими на Стрітення» із циклу «Чарівні пори року».

Учасники заходу − учні 2-В класу Луцької загальноосвітньої школи №11 – колегіуму разом із казковими героями Зимою, Весною та Казкаркою здійснили цікаву подорож по залах відділу природи обласного краєзнавчого музею, познайомились із життям рослинного і тваринного світу взимку.

Театралізована екскурсія розповіла маленьким відвідувачам музею про зустріч Зими і Весни − Стрітення, про народні повір’я, старовинні розваги і гуляння останнього тижня перед Великим постом − Масляної.

Герої дійства провели з дітьми розвиваючі ігри, загадали загадки, змайстрували «Мару» − солом’яне опудало, що символізувало зиму. Маленькі відвідувачі поринули у незабутню феєрію волинської казки.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 691 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3