Головна » 2015 » May » 14 » У музеї Волинської області найчастіше ходять учні, слухачі та студенти
У музеї Волинської області найчастіше ходять учні, слухачі та студенти

На кінець 2014 року на Волині діяли 17 музеїв, де зберігалося понад 239 тис. експонатів основного фонду. Серед експонатів 44% становлять речові предмети, 22% – писемні, 12% – образотворчі, 10% – фото, решта – природничі, декоративно-ужиткові, фоно, кіно та відео. Протягом минулого року в музеях експонувалось майже 41 тис. предметів основного фонду, з якими ознайомились 214 тис. осіб. Більше половини відвідувачів – це учні, слухачі та студенти. Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

Відвідувачів обслуговували 258 музейних працівників, 39% з яких – наукові співробітники та екскурсоводи. За рік, що минув, працівниками музеїв підготовлено 296 наукових видань та публікацій, розроблено 134 тематично-експозиційні плани, організовано 318 музейних виставок, проведено 5844 екскурсії.

Крім того, 83 музеї працювали торік у складі підприємств, установ, організацій та навчальних закладів області. У них близько 37 тис. відвідувачів ознайомились із 61,3 тис. музейних предметів.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 785 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2