Головна » 2015 » May » 23 » У Хорлупах діє Зразковий музей
У Хорлупах діє Зразковий музей

Почуття любові до України, глибока повага до вікових народних традицій - невичерпні джерела духовності, моральності та культури сучасної людини. Великого значення набуває розвиток історичного краєзнавства в школі, вивчення історії рідного краю, культурних традицій українського народу. 5 квітня 2007 року створений музей історії села Хорлупи у місцевій школі, а 8 квітня 2011 року присвоєно звання „Зразковий”, – повідомляє Ківерцівський районний інформаційний портал. Керівник музею Протасюк Віталій Григорович, вчитель історії, директор школи, старший вчитель, „Відмінник освіти України”.

Музей розміщений у трьох кімнатах. 13 розділів експозиції, 1500 експонатів. Всі кімнати музею естетично оформлені, експозиції технічно оснащені. Вони постійно оновлюються та доповнюються. На вітринах знаходяться археологічні знахідки, знаряддя праці, зібрані пошуковими загонами базової школи, документи й нагороди учасників Великої Вітчизняної війни.

Всі фонди музею укомплектовані по тематиці, постійно поповнюються новими матеріалами.

У 2010 році до 65-ї річниці з Дня Перемоги створено Зал пам'яті, де зібрані рушники, подаровані родинами воїнів, які загинули в роки війни.

Учні історико-краєзнавчого гуртка є екскурсоводами, які проводять дуже цікаві екскурсії.

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 898 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1