Головна » 2015 » May » 7 » Проща за мир біля Холмського Чудотворнрго образу Богородиці
Проща за мир біля Холмського Чудотворнрго образу Богородиці

3 травня 2015 року Музей волинської ікони приймав віруючих Української греко-католицької церкви. Біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці відбулася проща за мир в Україні священиків і вірних Луцького Екзархату.

За час перебування біля ікони під проводом владики Йосафата Говери було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, а також співану вервицю, яку виконав хор «Цариці Миру», Луцького монастиря святого Василія Великого. Спільна молитва Луцького Екзархату УГКЦ завершилась виконанням «Боже Великий, Єдиний!», а після цього вірні могли приватно помолитись перед Святим образом.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 784 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4