Головна » 2016 » February » 4 » Прапор 14-ої окремої механізованої бригади поповнив фонди Волинського краєзнавчого музею

Боєць 14-ї окремої механізованої бригади Кузьмич Андрій передав до Волинського краєзнавчого музею синьо-жовтий прапор. Він є цінним для музейників, оскільки на ньому написані імена військових, що проходили службу в складі 14-ї бригади та були в зоні АТО.

На прапорі намальовано установку «Град», яку зобразив один із бійців Бражнюк Михайло. Прапор стане доповненням виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок», присвяченій подіям АТО.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 687 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6