Головна » 2015 » May » 27 » Портрети українських воїнів у Волинському краєзнавчому музеї
Портрети українських воїнів у Волинському краєзнавчому музеї

Доповненням до виставки „Неоголошена війна. Волинський рахунок” стали 14 портретів, що створили студенти Луцького національного технічного університету. Молодь, що зобразила наших Героїв ще раз підкреслила нашу шану усім, хто захищає цілісність України на східних її кордонах.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку та оглянути художні роботи, які створили талановиті молоді патріоти: Матвіюк Василь, Петлюк Юлія, Янюк Юлія, Рабцун Володимир, Довганюк Наталія, Лавренюк Катерина, Кліщук Вікторія, Городюк Надія, Білик Олександра, Кришталевич Яна, Семенюк Тетяна, Чандрик Назар, Бондарук Юлія та Горецька Тетяна.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 819 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9