Головна » 2016 » February » 10 » Понад 250 видань про Волинь презентували на книжково-ілюстративній виставці у Києві

З нагоди святкування Дня Соборності України виставковий сектор відділу комплексних наукових та науково-інформаційних проектів Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського організував книжково-ілюстративну виставку із циклу «Історична регіоналістика та історичне краєзнавство: Волинь».

Волинь – давня українська земля, розташована в центрі Європи. Край вирізняється вигідним геополітичним розташуванням, багатою природою, унікальною суспільно-політичною та історико-культурною спадщиною. Волинь приваблює неповторною красою своєї природи, древніми архітектурними комплексами, різноманітними пам’ятками старовини. Все це знайшло відображення в експозиції, яка налічує понад 250 монографій, документальних матеріалів, матеріалів конференцій, фотоальбомів тощо.

На особливу увагу заслуговують такі видання: Иванов П. А. «Исторические судьбы Волынской земли с древнейших времен до конца ХIV века» (1896), Колеса О. «Південно-Волинське городище і городянські рукописні пам’ятники ХІІ- ХVI в.» (1923), Теодорович Н. И. «Волынь в описаниях городов, местечек и сел.» (1899), «Волынь, исторические судьбы юго-западного края» (1888), «Волынский историко-археологический сборник» (1900).

Ознайомитися з експонатами книжково-ілюстративної виставки можна у приміщенні головного корпусу НБУВ (2-й поверх) за адресою: Голосіївський просп., 3 (поруч зі станцією метро «Деміївська) до 28 лютого 2016 р. – щоденно у години роботи НБУВ.

Джерело: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 693 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1