Головна » 2016 » February » 1 » Пегас Олександра „Пегаса”
Пегас Олександра „Пегаса”

Дернівський сільський голова Ківерцівського району Олександр Гуч більше відомий як „Пегас”, сотенний 35-ї сотні Майдану в дні Революції гідності. 20 лютого 2014 року був тяжко поранений. Під час боїв на вулиці Інститутській куля снайпера вцілила Сашкові в ліву ногу. Пригадуючи той момент, коли лежав у Жовтневому палаці, згадав історію з його металевим шоломом, на зеленому полі якого майданівський художник намалював крилатого коня – пегаса. Перед відправкою на лікування до Ізраїлю каску віддав друзям. Потім вона господаря втратила, згодом „засвітилася” на одній з виставок.

І ось днями Олександр Пегас передав свою відшукану пам’ятку – пегаса, інші особисті речі – Ківерцівському краєзнавчому музею.

Степан Войчик,

директор Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 832 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2