Головна » 2016 » February » 25 » «На уродини до Лесі» (ФОТО, ВІДЕО)
«На уродини до Лесі» (ФОТО, ВІДЕО)

24 лютого у Луцьку, в Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, з нагоди відзначення 145-ї річниці від дня народження видатної волинської поетеси Лариси Петрівни Косач, відбулась музично-поетична композиція «На уродини до Лесі».

Надзвичайно душевну атмосферу створили талановиті культурні діячі: українська співачка Тетяна Ціхоцька, заслужена артистка України, актриса театру імені Марії Заньковецької Ірина Швайкіська. Музичний супровід забезпечив Володимир Вівчаренко.

Захід відкрили вихованці луцької школи № 9, представники фольклорної студії «Жайворонок». Тетяна Ціхоцька виконала музичні композиції на вірші Лесі Українки зі збірки «На крилах пісень», а поезію з елементами епістолярної спадщини прочитала Ірина Швайківська.

Запрошеними гостями стали учні шостих класів та їхні вчителі. Мета сьогоднішьної музично-поетичної композиції – виплекати в дітей почуття пошани та любові до мистецького таланту Лариси Косач. На думку педагогів, подібні заходи допомагають школярам сягнути глибин внутрішнього світу письменниці, пропустити через себе її історію та життя, щоб у майбутньому взяти її постать за приклад поєднання жіночої мужності, хоробрості й доброти.

Приємно вражені вчителі й учні подякували артистам гучними аплодисментами та оваціями, вручивши квіти і побажавши талановитим діячам Божого благословення та творчих злетів.

Оксана САЩУК,

студентка факультету міжнародних відносин

Фото Олена МАЛАНІЙ

Джерело: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки