Головна » 2016 » February » 23 » Художній музей у Луцьку – відділ Волинського краєзнавчого музею, запрошує «На уродини до Лесі»

«Будуть приходити люди

Вбогі, багаті, веселі, сумні

Радості й тугу нестимуть мені

Їм промовляти душа моя буде…»

В рамках заходу музично-поетична композиція, яка складається з  весняних пісень та забав, записаних Лесею Українкою на Волині, у виконанні фольклорної студії Тетяни Ціхоцької «Жайворонки» та пісень написаних Тетяною Ціхоцькою на вірші Лесі Українки, концертмейстер – артист капели «Трембіта» Володимир Вівчарик.

Весь пісенний матеріал переплетений ледь помітною сюжетною лінією, що проходить в поезії, яку майстерно читає заслужена артистка України, актриса театру імені Марії Заньковецької  Ірина Швайківська. Даний захід фактично буде презентацією пісенної збірки «На крилах пісень», яка доповнена і перевидана Т. Ціхоцькою.

Початок акції: 24 лютого (середа) 2016 року о 17.00 годині.

Місце зустрічі: Художній музей у Луцьку – відділ ВКМ, м. Луцьк, вул. Кафедральна 1-А, (Замок Любарта).

Оргкомітет

Категорія: Художній музей | Переглядів: 707 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0