Головна » 2016 » February » 10 » Хочете дізнатися все про Луцький герб? Тоді завітайте до Музею історії Луцького братства! (ВІДЕО)

Нині покровителем луцької громади є Святий Миколай. Здається, так було завжди. Проте існує і жіночий образ, який також колись був символом міста. До кого ж раніше почали звертатися лучани і завдяки чому ці постаті вважаються покровителями міста? Короткі відповіді на ці запитання можна дізнатися з передачі «Історія без купюр»: Луцький герб», – повідомляє Волинська РДНТКУ. У ній йдеться про найдавніший символ міста та історію його втілення на гербі. Більше про це розповідають в Музеї історії Луцького братства на виставці «Найясніша Панна vs Миколай-угодник, або дві гербові традиції Луцька».

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 792 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1