Головна » 2015 » May » 18 » Іваничівський музей відсвяткував своє 40-річчя
Іваничівський музей відсвяткував своє 40-річчя

18 квітня, у Міжнародний день музеїв, Іваничівський районний історичний музей відсвяткував свій 40-річний ювілей з дня утворення. З цією урочистою подією прийшли привітати працівників музею заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Людмила Стуга та колектив працівників відділу освіти райдержадміністрації.

Подякою голови райдержадміністрації нагороджено директора Іваничівського районного історичного музею Ларису Куль.

На завершення урочистої частини Лариса Миколаївна провела для присутніх цікаву і змістовну екскурсію.

Джерело: Іваничівська райдержадміністрація

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 917 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/16