Головна » 2015 » May » 20 » До Колодяжненського музею Лесі Українки завітали керівники освіти Волині
До Колодяжненського музею Лесі Українки завітали керівники освіти Волині

19 травня 2015 року Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки відвідали учасники семінару начальників управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти районних державних адміністрацій. У семінарі взяли участь заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, голова Ковельської районної ради Ігор Верчук, заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна та інші.

У музеї в цей день відбулося покладання квітів до підніжжя пам'ятника письменниці.

Екскурсію для гостей провела завідуюча музеєм Віра Комзюк.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 792 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1