Головна » 2016 » May » 17

17 травня у приміщені Волинського регіонального музеї українського війська та військової техніки відбулося відкриття спільної з Волинським краєзнавчим музеєм виставки „100-річчя Луцького прориву”. Відкриття виставки присвячено Міжнародному дню музеїв.

В Іваничівському історичному музеї до відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться: День відкритих дверей. Засідання членів музейної ради. Відкриття персональної виставки картин Руслана Кашаюка «Я захищав свій світ»

Напередодні Міжнародного дня музеїв Музей волинської ікони презентував відреставровані пам'ятки сакрального мистецтва Волині. На виставці представлені твори, відреставровані у Львівській філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

Шостий музейний круглий стіл на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, підготовлений Волинським краєзнавчим музеєм спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з нагоди Міжнародного дня музеїв, відбудеться 18 травня 2016 року

Програма Шостого круглого столу тут.

16 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація іконостасу із Свято-Троїцької церкви с.Головно Любомльського району.

19–20 травня 2016 року на базі Маневицького краєзнавчого музею Історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, управління культури Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей проводять міжнародну науково-практичну конференцію «Маневицький човен: перспективи дослідження, збереження, музеєфікації» за участі науковців Литви, Польщі та України.