Головна » 2016 » May » 06

У Шевченківській світлиці Миколи Куделі Волинського краєзнавчого музею виставлено для відвідувачів унікальну книгу – вишитий «Кобзар» Тараса Шевченка, виконаний рівненською майстринею Оленою Анатоліївною Медведєвою, зустріч із якою відбудеться 10 травня о 12.00 год.

Напередодні дня пошанування Св.Георгія у Музеї книги і друкарства м. Острога відкрилася виставка "Образи святих воїнів-заступників на волинських іконах XVII–XVIII ст.", де поряд з іконами з колекції Острозького історико-культурного заповідника експонуються образи з фондів Музею волинської ікони.

Під такою назвою у Волинському краєзнавчому музеї відбулась чергова зустріч із циклу «Музейні посиденьки», присвячена Дню пам’яті та примирення, а також 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (8 – 9 травня 2016 р.).

Сектор культури Луцької районної державної адміністрації Волинської області оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Торчинського народного історичного музею ім. Г.О.Гуртового