Головна » 2016 » May » 21

25 травня 2016 року о 16.00 год. у Волинському академічному обласному театрі ляльок відбудеться презентація книжки Лариси Брюховецької «Кінопростір Антона Тимонишина. Від ракет ФАУ-2 до Артура Абста». Буде розгорнуто фотодокументальну виставку з фондів Волинського краєзнавчого музею, яка висвітлює життєвий і творчий шлях кінорежисера, який народився на Волині.

Про творчу і літературну діяльність Олександра Середюка, письменника і публіциста, історика і краєзнавця, козака і громадського діяча - відкрита виставка у виставочному залі Музею історії сільського господарства Волині-скансені, що в селищі Рокині Луцького району.

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки був День відкритих дверей. Численні відвідувачі оглядали його безкоштовно.