Головна » 2016 » May » 13

З нагоди Міжнародного дня музеїв, 18 травня в Любомльському краєзнавчому музею відбудуться святкові урочистості.

Учні п'яти володимир-волинських загальноосвітніх шкіл взяли участь у конкурсі «Вивчай історію рідного міста», присвяченого пам'яті Омеляна Дверницького. Цей конкурс організували наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею, який носить ім'я Дверницького.

Естонська сторона урочисто передала українській делегації Меч Вікінга (ймовірно, знайденого у Волинській області) у межах співпраці країн-учасниць Конвенції про заходи, спрямовані на заборону та запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності

У Володимир-Волинському історичному музеї налічується понад 18 тисяч експонатів, більшість з яких є недослідженими і зберігаються у сховищі. Та серед тих, які виставлені на огляд відвідувачів, – старовинні ікони, можливо, роботи Тараса Шевченка, а також багато зброї і прикрас, яким сотні, а то й тисячі літ. А ще саме приміщення оповите містикою та загадковістю – пише газета «Слово Правди».