Головна » 2016 » May » 24

25 травня у Волинському академічному обласному театрі ляльок, а з 26-го травня у Волинському краєзнавчому музеї розгорнута фотовиставка «Антон Тимонишин: героїв його фільмів знають в обличчя», до 95-ї річниці від дня народження земляка, актора, режисера.

Під такою назвою 23 травня відбувся захід у Торчинському народному історичному музеї ім. Г. О. Гуртового. В цей день гостями, разом з тим і учасниками його стали вихованці Садівської козацької республіки.

Це назва вікторини, яку проводить Волинське товариство «Холмщина» разом із Волинським краєзнавчим музеєм, газетою «Волинь-нова», управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. До участі в ній запрошуються студенти, учні та всі бажаючі.