Головна » 2016 » May » 24 » ВІКТОРИНА: «Видатний учений, патріот України»
ВІКТОРИНА: «Видатний учений, патріот України»

Це назва вікторини, яку проводить Волинське товариство «Холмщина» разом із Волинським краєзнавчим музеєм, газетою «Волинь-нова», управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. До участі в ній запрошуються студенти, учні та всі бажаючі.

Пропонуємо дати відповіді на такі запитання:

1. Де народився, навчався і ким мріяв стати Михайло Грушевський, в яких країнах, містах і з якою метою він побував?
  2. Наукова і науково-організаційна діяльність ученого, його співпраця з Іваном Франком.
  3. Михайло Грушевський — суспільно-політичний діяч, його роль у відродженні державності незалежної, соборної України.
  4. Які наукові, публіцистичні, художні твори Михайла Грушевського вам відомі, які з них ви прочитали?
  5. Що ви знаєте про вшанування його в Україні та за її межами?

Вікторина триватиме до вересня 2016 року. Відповіді на запитання просимо подавати (надсилати) до 15 вересня за такою адресою: Волинське товариство «Холмщина», вул. Богдана Хмельницького, І 40-Б, Луцьк, 43016. Вкажіть своє прізвище, ім'я, по батькові, вік, де навчаєтесь чи працюєте, адресу, телефон. Кращі роботи будуть відзначені дипломами та пам'ятними призами.

Контактний телефон 0502431859

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 907 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1