Головна » 2016 » May » 6 » Експонати з Музею волинської ікони в Острозі
Експонати з Музею волинської ікони в Острозі

Напередодні дня пошанування Св.Георгія у Музеї книги і друкарства м. Острога відкрилася виставка "Образи святих воїнів-заступників на волинських іконах XVII–XVIII ст.", де поряд з іконами з колекції Острозького історико-культурного заповідника експонуються образи з фондів Музею волинської ікони. Пам’ятки представляють творчість іконописців Острозького та Михнівського малярських осередків початку – середини XVIII ст., народних малярів волинського Полісся, Томаша та Станіслава Михальських.

Вперше Музей волинської ікони презентував образ "Архангел Михаїл", відреставрований у 2015 році Ганною Волощук, провідним реставратором Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Над підготовкою ікон до експонування з колекції Острозького історико-культурного заповідника працював художник-реставратор Микола Бендюк.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 1093 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1