Головна » 2016 » May » 17 » Відкрито спільну музейну виставку, присвячену 100-річчю Луцького прориву
Відкрито спільну музейну виставку, присвячену 100-річчю Луцького прориву

17 травня у приміщені Волинського регіонального музеї українського війська та військової техніки відбулося відкриття спільної з Волинським краєзнавчим музеєм виставки „100-річчя Луцького прориву”. Відкриття виставки присвячено Міжнародному дню музеїв.

Відвідувачі виставки мають змогу ознайомитись із історією І-ої світової війни на Волині, бойовим шляхом чеських легіонерів і подіями Луцького (Брусиловського) прориву 1916 року.

Представлені фото, карти, нагороди, озброєння, шанцевий інструмент, форма та документи даного періоду нашої історії.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 851 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2