Головна » 2016 » May » 17 » Іваничівській історичний музей запрошує на Міжнародний день музеїв
Іваничівській історичний музей запрошує на Міжнародний день музеїв

В Іваничівському історичному музеї до відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться: День відкритих дверей. Засідання членів музейної ради. Відкриття персональної виставки картин Руслана Кашаюка «Я захищав свій світ»

Руслан Святославович Кашаюк 16.03.1977 р.н. Волинянин, проживає в Луцьку. Дитинство минало в смт. Іваничі під впливом дідуся Івана. Захоплювала сила волі і духу, так як дідусь був незрячим. Найтепліші і найсвітліші почуття до матері Надії. Улюблена пісня «Журавлі» Квітки Цісик, котру просто хочеться слухати без меж.

На Майдан вийшов у січні 2014 року відстоювати громадянську позицію і стояв до кінця. З березня був одним із засновників районної самооборони. В липні пішов добровольцем в батальйон «Айдар». База штурмового батальйону була в місті Щастя. 22 серпня при звільненні і утриманні села Хрящувате Луганської області отримав поранення, після чого потрапив у Луцький госпіталь. Через відсутність документів при важкому діагнозі здоров’я потрапляє знову на схід. Повертається в січні в госпіталь і комісується за станом здоров’я. Малювати почав на арт терапії на реабілітаційному проекті в Ізках і малює по сьогоднішній день.

Улюблений жанр – сакральний.

Картини малює від душі. Найважливіше, щоб між внутрішнім станом серця і тим, що намальовано була правда.

Любить любити.

Мріє завжди мати мрії.

На виставці представлено тринадцять картин Руслана на склі і три на полотні.

Джерело: Іваничівській історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 906 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0