Головна » 2016 » May » 17 » До уваги учасників Шостого музейного круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”!

Шостий музейний круглий стіл на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, підготовлений Волинським краєзнавчим музеєм спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з нагоди Міжнародного дня музеїв, відбудеться 18 травня 2016 року у приміщенні обласного краєзнавчого музею за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Початок о 9.00 год.

Програма Шостого круглого столу тут.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 744 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0