Головна » 2016 » April » 20

21 квітня о 14.00 год. відкривається персональна виставка вишитих ікон луцького майстра вишивки Олександра Шума «Вишита молитва духу» в приміщенні Волинського краєзнавчого музею по вул. Шопена, 20.

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського, відділі Волинського краєзнавчого музею, з нагоди 134-ї річниці від дня народження В. К. Липинського було проведено круглий стіл на тему: «Вивчення спадщини В. К. Липинського – потреба часу».

З нагоди Дня пам’яток історії та культури, що відзначається на загальноєвропейському рівні щорічно, в Адміністрації державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку відбулися урочисті заходи. У них взяли участь памяткоохоронці, історики, архітектори, музейники, краєзнавці та просвітяни волинського краю.