Головна » 2016 » April » 01

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області спільно з обласною організацією Добровільного пожежного товариства організовує 14 квітня на виставці пожежно-рятувальної служби презентацію книги: Феодосій Мандзюк, Володимир Нестеров, Дмитро Ляпун, Віталія Лукашевич «Історія пожежництва Волині. Бюлетень з історії пожежно-рятувальної служби Волинської області».

Розпочалася реєстація на міждисциплінарний онлайн-курс «Managing the Arts: Cultural Organizations in Transition», розроблений Ґете-Інститутом спільно з Університетом Люнебурга.

31 березня Волинський краєзнавчий музей відвідали школярі з міста Покровська Донецької області. В експозиції музею гості ознайомились із природними багатствами Волинської області, історією волинян та традиційною культурою поліщуків.