Головна » 2016 » April » 18

20 квітня о 17 год. у Художньому музеї відбудеться творчий вечір з письменником Іваном Феодосійовичем Корсаком.

Комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва оголошує прийом творів і робіт претендентів на здобуття обласних премій 2016 року

Міністерство культури України на своєму сайті розмістило Списки музеїв України. Перевірте інформацію про свій музей і надішліть для уточнення.

В Україні мистецтво створення великоднього яйця — писанкарство надзвичайно розвинене та передається з покоління в покоління. До цієї традиції долучають також і дітей. Саме з такою метою в Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбувся захід під назвою «Писанкова Україна».