Головна » 2016 » April » 11

11 квітня вся світова громадськість відзначає Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів. З цієї нагоди у Волинському краєзнавчому музеї було розгорнуто фотодокументальну виставку «Пам’яті жертв нацизму». Членів громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів – жертв нацизму» привітали представники влади.

Екскурсії у підземелля під Кафедральним костелом святих апостолів Петра та Павла у місті Луцьку відновлять.

8 квітня у Художньому музеї відкрито виставку «Лебедина пісня Софії Караффи-Корбут (1924 – 1996)» – ілюстрації до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» із фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

14 квітня 2016 року запрошують на вечір вшанування світлої пам’яті Володимира Леонтійовича