Головна » 2016 » April » 11 » Луцькі підземелля незабаром знову відкриють
Луцькі підземелля незабаром знову відкриють

Екскурсії у підземелля під Кафедральним костелом святих апостолів Петра та Павла у місті Луцьку відновлять. Про це повідомляє Конкурент. Як пише видання, таку відповідь дала Луцька міська рада на петицію з проханням лучан відкрити підземелля.

У документі йдеться про те, що адміністрація Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку (балансоутримувач пам'ятки) спільно з римо-католицькою дієцезією (користувач пам'ятки) здійснюють роботи щодо відновлення екскурсійного обслуговування у підземеллях.

Роботи обіцяють завершити до відкриття туристичного сезону-2016: до 15 травня.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 903 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1