Головна » 2016 » April » 08

Напередодні Великодня в Рожищенський історико-краєзнавчий музей знову завітала майстриня Марія Поліщук, яка провела майстер-клас з виготовлення писанок і мальованок для учнів 8-их класів ЗОШ №1.

У розмаїття сучасних дитячих іграшок повертаються стародавні забавки. Фігурки з глини дітям на втіху ліпили ще в добу неоліту. Виготовити фігурку власноруч і пізнати традиції предків пропонують відвідувачам у Музеї історії Луцького братства.

8 квітня за сприяння та участі Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки у Корецькому районному комунальному історичному музеї Рівненської області відкривається авторська ретроспективна виставка волинської художниці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Валентини Михайлівної Михальської.

"Обереги мудрості і любові", – під такою назвою в ЗОШ І-ІІ ст. с. Озерного відбулося урочисте свято з нагоди ювілейної події – 25-річчя з дня заснування Озерненського народознавчого музею "Берегиня".