Головна » 2016 » April » 8 » Юних волинян у Музеї Луцького братства вчать виготовляти глиняні свищики (ВІДЕО)

У розмаїття сучасних дитячих іграшок повертаються стародавні забавки. Фігурки з глини дітям на втіху ліпили ще в добу неоліту. Траплялися подібні археологам під час розкопок і на Волині, найдавнішим знахідкам — від 3 до 5 тисяч років. Виготовити фігурку власноруч і пізнати традиції предків пропонують відвідувачам у Музеї історії Луцького братства.

Тут відбувся майстер-клас „Архаїка творіння”, – розповіли у телевізійних новинах Волинської РДНТКУ:

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 786 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6