Головна » 2016 » April » 8 » У Рожищенському музеї – вже майстер-клас до Великодня
У Рожищенському музеї – вже майстер-клас до Великодня

Напередодні Великодня в Рожищенський історико-краєзнавчий музей знову завітала майстриня Марія Поліщук, яка провела майстер-клас з виготовлення писанок і мальованок для учнів 8-их класів ЗОШ №1.

Майстриня ознайомила присутніх з історією виникнення та технологією написання писанок і мальованок. Учениці з цікавістю слухали настанови майстрині та з великим захопленням розфарбовували в різні кольори і візерунки мальованки. Під час майстер-класу діти отримали не лише цікаву інформацію а й велике задоволення.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 689 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0